Naujienlaiškis Nr. 2 psl. 5

   Alytaus ZONTA klubas

    

2020 birželio 11. Sraigių ūkis „Aspersa“. Gurmaniškas senos ir naujos valdybų susitikimas ir perdavimas darbų, pasidalijimas patirtimi.

      

2020 birželio 29. Alytaus vyrų Rotary klubo prezidento inauguracija. Tęsiant jau tradicija tapusią klubų parterystę visada stengiamės palaikyti giminingus klubus jų organizuojamuose renginiuose.

      

2020 birželio 20. Lietuvos Zonta susirinkimas Stirnių malūne. Senos AREA valdybos ataskaita, klubų prezidenčių ataskaita, naujos AREA valdybos pristatymas bei pačių klubų pasidalijimas patirtimi bei būsimais planais.

          

2020 liepos 16. Maloniai svaigūs levandų laukai – džiaugiasi širdys ir akys. Edukacinė išvyka bendrumo tonusui palaikyti.

              

2020 rugpjūčio 28. Vakarienė baltai… Padarykim Zonta geltonai? Tarptautinė Zonta žengia į 101-uosius, o mūsų klubas švenčia 25 metų jubiliejų. Baltą spalvą pakeitus geltona – gražus ir ryškus Zonta gimtadienis, kur gali būti kviečiama ir visuomenė prisėsti prie vieno stalo.

             

2020 rugsėjo 17. Visuotinio susirinkimo metu svarstyti einamieji per vasarą susikaupę klausimai bei pristatytas Violetos Sūdžiuvienės kurtas šilkinis rankos aksesuaras su Zonta logotipu.

              

2020 spalio 12. Keičiasi laikai, tačiau tikrosios vertybės lieka nepakitusios. Į naują Tarptautinės Zontos gyvavimo šimtmetį palaikydamos senąją dvasią. 101. Bet ne dalmatinas. Galime sugalvoti skaičiui prasmę – pavyzdžiui, 101 idėja, ką moterys gali…

            

2020 spalio 16. Area 02 valdybos susirinkimas. Nors vyko penktadienio vakarą ir buvo galima tikėtis penktadieninių pokalbių, bet… jis buvo „pirmadieniškai“ darbingas ir turiningas su daug idėjų ir užduočių.

          

2020 spalio 20. Zontietė zontietei. Jau keletą metų Alytuje gyvuojanti akcija „Zontietė zontietei“, kurios metu dalijamasi profesine patirtimi, žiniomis. Ši akcija vyksta be įpareigojimo periodiškumui, bet atėjus norui, poreikiui ar įkvėpimui. Šį kartą aliejaus degustacija su Liana Davletšina. Nuoširdus ačiū Lianai.

2020 spalio 22. Visuotinis susirinkimas.

          

2020 lapkričio 15. Akcija samariečiams – valdybos narės ir ūkininkai. Kai viena turi per daug, o kita žino, kur tai gali priglausti. Taip išsirutuliojo akcija Alytaus samarietėms, kurios metu padedama maisto produktais.

             

2020 lapkričio 22. Akcija samariečiams – valdybos narės, ūkininkai, pavieniai asmenys bei piniginė parama į a/s. Pavykus pirmajai akcijai, laukė ir tęsinys, kurio metu prisidėjo daugiau žmonių, norinčių dalytis gerumu. Atsirado netgi aukojančiųjų į mūsų sąskaitą.

      

2020 lapkričio 26. Visuotinis susirinkimas

              

2020 lapkričio 27. Invalido vežimėlio perdavimas samariečiams. Kaina 100 EUR. Daug ar mažai? Galima sakyti – tik tiek kainavo mažiau skausmo.

 

 

Prezidentė Rasa Korevienė

Nyheder

SE NYHEDER

Kalender

SE ARRANGEMENTER
Copyright © 2023, Zonta International - District 13.